Ana sayfa Futbol Son Dakika Yıldız Futbolcu Mario Mandzukic Emekli Olduğunu Açıkladı

Son Dakika Yıldız Futbolcu Mario Mandzukic Emekli Olduğunu Açıkladı

blank

Trfutbol.com – Dev takımlarda büyük şampiyonluklar yaşayan 35. yaşındaki tecrübeli Hırvat futbolcu Mario Mandzukic, yeni sezonda hiçbir takımla sözleşme imzalamamasının ardından emekli olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Futbol dünyasının son dakika olarak geçtiği futbolcu Mario Mandzukic’in 35. yaşında emekli olarak futbola veda ettiği haberi büyük yankı uyandırdı.

35 yaşında emekli olan Mandzukic, İtalya’da Juventus ile lig şampiyonluğu, Almanya’da Bayern Münih ile lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazandı.

blank

AC Milan’da forma giyen Mandzukic, Ocak ayından bu yana sadece 11 maçta forma giymişti. Instagram’dan emekli olduğunu açıklayan Mandzukic; “Sevgili küçük Mario, bu botları giyerken futbol dünyasında nasıl hissedeceğini hayal bile edemezsin.” deyimini kullandı.

EN ÖNEMLİ MAÇLARDA ATTIĞIN GOLLER İLE SAHNEYE ÇIKIP EN BÜYÜK KULÜPLERLE EN BÜYÜK KUPALARI KAZANACAKSIN. GURURLA ÜLKENİ TEMSİL EDİP, HIRVAT FUTBOLUNDA TARİH YAZACAKSIN.

“Başarılı olacaksınız çünkü etrafınızda her zaman yanınızda olacak iyi insanlar, takım arkadaşlarınız, koçlarınız, taraftarlarınız ve aile üyeleriniz, menajerleriniz ve arkadaşlarınız olacak. Hepsine sonsuza kadar minnettar kalacaksın! Her şeyden önce başarılı olacaksın çünkü her zaman her şeyini vereceksin. Sonunda, en gurur duyacağın şey olacak. Çok şey feda edeceksin, ama tüm harika anlar sayesinde buna değdiğini bileceksin. Botlarını asıp emekli olma zamanının geldiğini bileceksin. Futbol her zaman hayatınızın bir parçası olacak ama yeni maceralar arayacaksınız.”

İYİ EĞLENCELER YETİŞKİN MARİO. NOT: EĞER DÜNYA KUPASI’NDA İNGİLTERE’YE KARŞI OYNAYACAKSAN, 109. DAKİKADA HAZIR O