Türk Grup Amerika’da Tarihi Başarı Kazandı

0

Trfutbol.com – İstanbul’u tanıtan bir Türk koşu grubu olan Urban Run Club, küresel koşu yarışı The Speed ​​Project’i kazandı. Los Angeles’tan Las Vegas’a, 550 millik parkuru koştukları yarışa kadar dünyanın her yerinden çeşitli koşu gruplarıyla gerçekleşti.

4-5 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışa, Türkiye’yi temsilen tek koşu grubu olarak İstanbul merkezli Urban Run Club katıldı.

Tam zamanlı iş tasarımında çalışan 34 kişilik bir koşu grubu olan Urban Run Club, takım koçu yıldırım yolundan toplam 452 kilometre yol kat etti ve dünya koşu grubunda 1. oldu.

İstanbul Büyükada’da 600 metrelik parkurda siyah ve sarı takım olarak 2 grup halinde çıkan Urban Club, dünya birincisi olmasının yanı sıra Melek Yağoğlu kaptanlığındaki sarı takımla 420 kilometre ilerlemeyi başardı. siyah takımla yarışı dünyada 12. olarak tamamladı.

The Speed ​​Project’te satışlarda Almanya Kraft Runners ikinci, üçüncülük ise Adidas Runners’ing uygulamasından AR Kopenha oldu.

Urban Run Club’ın kaptanlarından Can Güler ve yarışmanın yayın sahiplerine bu yarışmaya 3 hazırlık olarak hazırlandıklarını aktaran Can Güler, sınavlara hazırlanmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. görevlerini yerine getirmek. Güler, günün hiçbir saatinde yalnız olmayan yarış sektörüne de teşekkür ederek, profesyonellerin uluslararası ifadelerinden oluşan gecenin performanslarını dile getirebildiğini belirtti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.