Ana sayfa Son Dakika SushiSwap (SUSHI) 7 günde %40 arttı

SushiSwap (SUSHI) 7 günde %40 arttı

blank

SushiSwap (SUSHI) coin, son kripto piyasası çöküşüne omuz silkti ve oluşan kayıpları tamamen geri aldı. SUSHI, kaza sırasında 9,343’e düştü, ancak o zamandan beri yükseldi ve yükseldi ve bir daha asla bu seviyenin altına düşmedi. Son 7 gün, %40+ kazandığı ve şu anda 14’ün üzerinde işlem gördüğü için SUSHI için en güçlü haftalardan biri olduğunu kanıtladı.

Daha uzun vadeli bir bakış açısıyla

SUSHI’ye daha uzun vadeli bir perspektiften baktığımızda, Mart ayının en yüksek ve Haziran ve Temmuz ayının en düşük seviyelerinden bu yana işlem aralığının neredeyse tam ortasında olduğunu görebiliriz. Fibonacci düzeltme aracını kullanarak şu anda %50,00 seviyesinde olduğunu görebiliyoruz.

blank

Bu, boğaların ve ayıların gücünün kesin bir yön olmaksızın neredeyse eşit olduğu şeklinde yorumlanabilir. Bu aynı zamanda, SUSHI fiyat aralığının daha az oynaklıkla daha dar bir aralıkta konsolide edildiğini gösteren uzun vadeli 200 günlük hareketli ortalamasının (mor çizgi) tutarlı bir şekilde düzleştirilmesinden de çıkarılabilir.

Potansiyel Golden Cross oluşumu

Bununla birlikte, başarılı bir şekilde kurulursa SUSHI’nin yakın gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına yol açabilecek potansiyel bir “Golden Cross” var. Altın Haç, kısa vadeli 50 günlük hareketli ortalamanın (gri çizgi) daha uzun vadeli 200 günlük hareketli ortalamayı (mor çizgi) geçtiği bir yükseliş teknik modelidir. Teknik analistler bunu bir yükseliş trendinin teyidi veya düşüşten yükselişe geçen bir duygu değişikliği olarak yorumluyor.

Şimdi ne yapmalı?

SUSHI, son birkaç gündür keskin bir ralli içinde olduğundan, benim önyargım, yukarı veya aşağı hareket etmeden önce düzeltme ve konsolide olma olasılığının yüksek olduğu yönünde. Aynı zamanda %50,00 Fibonacci düzelme seviyesinde işlem gördüğü için, daha fazla onay ve göstergelerin görünmesini beklemenizi öneririm. 10.00’ın altına düşüş, SUSHI için başka bir düşüş anlamına gelebilir ve diğer yandan, 16.80’den 17.00’ye kadar olan bir ralli, SUSHI’nin 20’yi ve muhtemelen yakın gelecekte yeni zirveleri tekrar ziyaret etmesi anlamına gelebilir. Şu anda, boğalar ve ayılar arasında bir çıkmazda ve risk-ödül bile öldü. Gereksiz riskleri absorbe etmek için erken bir işlem yapmak yerine, daha fazla onay beklerken bir işlemde biraz geç kalmak daha iyidir. Şimdilik SUSHI’nin önümüzdeki günlerde ne yapacağını bekleyip görmemiz gerekiyor.

blank

SushiSwap, yönetim belirteci SUSHI ile merkezi olmayan bir borsa, otomatik piyasa yapıcıdır (AMM). 1.8 Milyar Dolarlık piyasa değeri ile 66. en büyük kripto para birimidir.