Ana sayfa Son Dakika Ripple (XRP) ve Uniswap (UNI) Kripto Para Analizi

Ripple (XRP) ve Uniswap (UNI) Kripto Para Analizi

blank

Trfutbol.com – Kripto para birimleri Ağustos ayında oldukça yükseliş yaşadı ve yükseliş momentumu Eylül ayının başına kadar devam etti. Ancak, geçen Salı ani bir çöküş yaşadılar ve o zamandan beri bir aralıkta yukarı ve aşağı hareket ederek o zamandan beri toparlanamadılar, bugün tekrar düşüşe geçtiler ve bazı önemli seviyeleri ve göstergeleri kırma tehdidinde bulundular. belirli kriptolar için destek görevi görür.

Ripple Tahmini

XRP/USD 50 Günlük SMA Düşüşüyle ​​Karşılaşıyor

Ripple coin, Temmuz ayında 0,50 dolarlık destekten geri döndükten sonra yaklaşık %280 değer kazandığı için Ağustos ayında oldukça yükselişe geçti. Yükseliş momentumunu Eylül ayının ilk haftasına kadar sürdürdü ve 1,40 dolara ulaştı. Ancak, kâr alma yeniden başladı ve Ripple, kripto pazarında çöküş gelmeden önce daha da geriledi.
50 SMA (sarı) bu çöküş sırasında Ripple’ı elinde tutmasına rağmen fiyat 1 doların altına düştü ve Cuma günü 1.24 dolara flaş bir sıçrama gördük. Ancak bu uzun sürmedi ve fiyat tekrar düştü, bu da piyasanın çoğunda olduğu gibi satıcıların kontrolün altında olduğunu gösteriyordu. Böylece, satıcılar o zamandan beri galip geldi ve bugün bir kez daha gidiyorlar. Şimdi XRP/USD tekrar 50 günlük SMA ile ve 1 ile 1,05 dolar arasındaki destek bölgesiyle karşı karşıya. Bu, Ripple parasında uzun süre kalmak için iyi bir yer, ancak burada zaten bir Ripple satın alma sinyali açıktı.

blank

Uniswap Tahmini

UNI/USD H4 Grafiğindeki 100 SMA ile Karşılaşıyor

Uniswap, bu yılın başında kripto piyasasındaki yükseliş döneminde oldukça ralli yaptı. Geçen yıl Aralık sonunda 4 doların altındayken Mayıs başında 44 dolara yükseldi. Büyük kripto çöküşü sırasında 14 dolara düştü, ancak bu seviye, satıcıların olumsuz tarafı denediği için üç kez tutulan harika bir destek bölgesine dönüştü.

UNI’ler/USD, piyasadaki duyarlılık arttıkça sonunda yükseldi, ancak 30 dolar civarındaki alan sağlam bir direnç sağlıyor ve bu kripto para birimi şimdi tekrar tersine döndü gibi görünüyor. 200 SMA (mor) Ağustos ayında destek olarak tutuldu, ancak sonunda kırıldı ve şimdi 100 SMA yolunda duruyor, Uniswap geçen Salıdan bu yana bu hareketli ortalamayı birkaç kez test etti, ancak destek olarak kaldı.

Uniswap Ticaret Fikri

Bugün, kripto piyasasındaki duygu yine oldukça düşüşte, bu nedenle 100 SMA saldırı altında ama hala tutuyor. 100 SMA destek olarak duruyorsa, Uniswap’ta uzun süre gitmek için iyi bir yer olabilir, bu nedenle ticaret arayan tüccarlar buradaki fiyat hareketini takip etmelidir. 100 SMA tutarsa ​​ve yukarı yönlü bir geri dönüş sinyali alırsak, Uniswap’ı destek seviyesinin altında bir zarar durdurma hedefiyle satın almalı ve 40 doların üzerinde kar hedefi almalılar.