Mesut Özil Takipçilerini Meraklandırdı

0

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil, son dönemlerde gündemden düşmüyor. Son olarak ayrılık iddialarıyla adından söz ettiren Özil, bu kez de bir sosyal medya paylaşımıyla gündemde. Mesut Özil’in yaptığı paylaşım takipçilerini heyecanlandırdı.

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Mesut Özil, bu sıralar sık sık adından söz ettiriyor. Fenerbahçe’de mutlu olmadığı ve ayrılacağına dair haberlerle gündeme gelen Özil, bu kez de milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla taraftarları ve takipçilerini meraklandırdı.

Heyecan Verici Şeyler Çok Yakında

Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinde top koşturduktan sonra Fenerbahçe’ye transfer olan ancak geçtiğimiz sezon sakatlıklar yüzünden beklenen performansı veremeyen Mesut Özil, bu sezon ise Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira ile anlaşamadığı yönünde çıkan haberlerle gündeme gelmişti. Mesut Özil, dakikalar önce sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yine milyonlarca takipçisini merak içinde bıraktı.

Türk asıllı Alman orta saha oyuncusu Mesut Özil, Fenerbahçe’de bir türlü beklenen performansı veremedi. Geçtiğimizi sezon boğuştuğu sakatlık sorunları nedeniyle bir çok maçı kaçıran Özil’in, bu sezon ise Vitor Pereira ile anlaşamadığı ve Fenerbahçe’de mutlu olmadığı, bu sebeple de takımdan ayrılacağı iddia edilmişti. Mesut Özil 26 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma “Heyecan verici şeyler çok yakında.” notunu düştü.

Leave A Reply

Your email address will not be published.