Ana sayfa Futbol Löw Milli Takımı Çalıştırmayı Kabul Etmedi

Löw Milli Takımı Çalıştırmayı Kabul Etmedi

blank

TFF tarafından Şenol Güneş ile yolların ayrıldığı açıklaması yapıldıktan sonra, milli takımı kimin çalıştıracağı da merak konusu oldu. TFF’nin önünde bir kaç farklı alternatif bulunurken, ortaya arılan bir iddia ses getirdi. TFF’nin Joachim Löw’e teklif götürdüğü ve kibarca reddedildiği öne sürüldü.

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın son zamanlarda gösterdiği kötü performanstan sorumlu tutulan Şenol Güneş dönemi sona erdi. TFF tarafından yapılan açıklamayla Şenol Güneş ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı duyurulunca, milli takımın yeni hocasının kim olacağı da merak konusu oldu. Altın jenerasyon olarak görülen milli takımın daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünenler, takımın başında başarılı bir teknik direktör görmek istiyor.

blank

Milli takımın yeni teknik direktörünün kim olacağı konuşulurken, ortaya atılan bir iddia ses getirdi. İddiaya göre TFF, deneyimli Alman teknik adam Joachim Löw’e teklif götürdü. Kariyerinde dünya devi kulüpler ve Alman milli takımı bulunan Löw, TFF’nin teklifini, “Şu an bir takım çalıştırmak istemiyorum.” diyerek reddetti.

Milli Takım Teknik Direktörü Kim Olacak?

Milli takım ile Şenol Güneş’in yollarının ayrılmasının ardından, milli takımın başına kim geleceği konusu merak edilir oldu. TFF’nin şenol güneşten boşalan teknik direktörlük koltuğu için farklı alternatifleri değerlendirdiği öğrenildi. TFF milli takım teknik direktörlüğü için Okan Buruk, Samet Aybaba, Aykut Kocaman, Rıza Çalımbay gibi hocaları düşündüğü iddia ediliyor.