İtalyan Basını Alevlendi: Cristiano Ronaldo takımdan ayrılacak

0

Trfutbol.com – Juventus’un son maçında Cristiano Ronaldo’nun yedek kalması, geleceği hakkındaki tartışmaları yeniden alevlendirdi. İtalyan basınına göre Ronaldo, uygun bir fırsat çıkarsa Torino takımından ayrılmak istiyor.

Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde büyük umutlarla transfer olduğu Juventus’ta aradığını bulamayan Cristiano Ronaldo, yeni sezonda hangi kulüpte forma giyeceği merakla bekleniyor. Ronaldo’nun son Udinese maçındaki yedek başlangıcı, geleceği hakkındaki tartışmaları yeniden alevlendirdi.

İtalyan basını, yıldız oyuncunun uygun bir takım bulması halinde Juventus’tan ayrılmak istediğini yazdı. Gazetelere göre Ronaldo’nun bir numaralı tercihi Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden bir İngiliz takımına gitmek.

Mbappe’nin Paris Saint-Germain’den ayrılması durumunda, yıldız oyuncu için Paris takımının da bir seçenek olarak masada olduğu iddia ediliyor. Ronaldo aradığı koşullarda bir takım bulamazsa kariyerine Juventus’ta devam edecek. Torino takımının direktörü Pavel Nedved, son Udinese maçından sonra yıldız oyuncunun kesinlikle takımdan ayrılmayacağını söyledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.