Ana sayfa İletişim

İletişim

Tr Futbol Medya Yayıncılık

E-POSTA: [email protected]

REKLAM: [email protected]

Son yıllarda basın yayın organlarının çoğunun, bütünüyle yüzeysel analizler yapan kişilerin değerlendirme ve analizleriyle sınırlanmış olması, futbol ve spor alanının gittikçe yüzeyselleşmesini beraberinde getiriyor.

Trfutbol.com olarak yayınlarımızın daha geniş kitlelere ulaşmasını temel hedef olarak görüyoruz. Amacımız, bugüne kadar Spor medyasının ulaşamadığı en ücra noktalara ulaşarak, daha çok kişiyi gelişmelerden haberdar etmektir.

Haber kalitemiz her geçen gün daha da artmaktadır. Siz değerli takipçilerimizin de bildiği gibi, haber kalitesi ancak daha fazla reklam, sponsor ve güçlü kaynaklarla mümkündür.

Trfutbol.com olarak temel felsefemiz, okurlarımıza objektif haber ulaştırabilmektir. Bu strateji de okur, seyirci ve dinleyici sayımızın artması ve nitelikli yayınlarla gerçekleşebilir.

Spor medyasında ilk sırada yer alma konusunda iddialıyız. Bunun için de siz değerli takipçilerimizin güvenine ihtiyacımız var. Bu güven, okunma oranımızı daha da arttıracaktır.

Trfutbol.com, doğru ve objektif haber stratejisinin gerçekleşmesi için çalışanları arasında da en doğru iş bölümünü, planlı ve verimli çalışmayı temel almaktadır.

Trfutbol.com Dünyada haber niteliği taşıyan olay ve gelişmelerin en yoğun yaşandığı bir bölgenin ortasındayız. Doğru haberi, en hızlı şekilde almak bugün her zamankinden daha önemli. Geç gelen bir haberin değeri olmadığı gibi, yanlış bir haber de hem telafisi mümkün olmayan mağduriyetlerin yaşanmasına hem de tesisi yıllar alan profesyonel itibarın zedelenmesine yol açabilir.