Ana sayfa Son Dakika Formula Heyecanını Moloz Kamyonu Baltaladı

Formula Heyecanını Moloz Kamyonu Baltaladı

blank

Yıllar sonra İstanbul’un ev sahipliği yapacak olduğu Formula 1 heyecanı tüm şehri sardı. Yarışı izlemek isteyenlerin İstanbul Park’a akın ettiği anlarda, yoğun bir trafik yaşanırken, moloz yüklü bir kamyon, adeta yarış heyecanını baltaladı. Damperini yanlışlıkla açan bir kamyon bütün yükü yola boşalttı.

Türkiye uzun bir aranın ardından yeniden Formula 1’e ev sahipliği yapıyor. Bütün dünyadan milyonlarca izleyiciye sahip olan Formula 1 yarışının Türkiye Grand Prix’ini yerinde izlemek isteyenler ise İstanbul Park’a akın etti. Bu akın neticesinde yoğun bir trafik oluştu. Bu trafik bir kamyonun yükünü yanlışlıkla yola boşaltmasıyla birlikte bir anda çileye dönüştü.

Formula 1 Türkiye Grand Prix’i saat: 15:00’de start alacak. Dünyanın en çok izlenen motor sporları organizasyonu olan Formula 1’in Türkiye ayağını da milyonlarca kişi izleyecek. Bu adrenalin dozu yüksek yarışı yakından görebilmek ise inanılmaz bir deneyim. Bu deneyimi yaşamak isteyen Formula 1 hayranları sabahın erken saatlerinden itibaren İstanbul Park’a akın etmeye başladı.

Formula 1 Türkiye Grand Rrik’ini izlemek isteyenlerin oluşturduğu trafik, talihsiz bir kaza sonucunda büyük bir çileye dönüştü. İstanbul Park’ın girişine yakın bir noktada yanlışlıkla damperini açan bir kamyon, yükünün tamamını yola boşalttı. İki şeritten ilerleyen trafik, bu kaza sonucu tek şeride düştü ve durma noktasına geldi. İstanbul Park’a ulaşmak isteyen araçlar saatlerce trafikte beklemek zorunda kaldı.