Ana sayfa Fenerbahçe Fenerbahçe’den Ayrılan Diego Perotti Sosyal Medyadan Saldırdı

Fenerbahçe’den Ayrılan Diego Perotti Sosyal Medyadan Saldırdı

blank

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı Arjantinli Diego Perotti ile yollarını ayırdığını, kulübün resmi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. Sözleşmesi feshedilen oyuncu, hiç beklenmedik bir hamle yaparak, bu paylaşımın altına, “Artık gerçekleri anlatmak için özgürüm.” yorumunu yaptı.

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı Arjantinli futbolcu Diego Perotti ile yollarını ayırdığını duyuran bir paylaşımda bulunmuştu. Karşılıklı olarak sözleşmenin feshedildiği futbolcu bu durum karşısında sessiz kalmadı. Sakatlığı bahane edilerek sözleşmesi feshedilen futbolcu, Fenerbahçe resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamanın altına herkesi şaşırtan bir yorum yaptı.

blank

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla takıma katılan Diego Perotti, yaşadığı talihsizlikler nedeniyle bir türlü forma şansı bulamadı. Sürekli sakatlıklarla boğuşan Perotti ile Fenerbahçe’nin yolları ayrıldı. Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamaya göre, oyuncu ile kulüp anlaşarak, Perotti’nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

Bu açıklamanın altına hiç beklenmedik bir yorum yaparak herkesi şaşırtan Diego Perotti, kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda daha bulundu. “Yakında olanların bütün gerçeği anlatacağım.” şeklinde paylaşımıyla şaşkınlık yaratan 33 yaşındaki futbolcunun yapacağı açıklama da merak konusu oldu.

Diego Perotti ile ilgili bir açıklama da Başkan Ali Koç’tan geldi. Diego Perotti’yi alırken alırken sakatlık riskini de göze aldıklarını söyleyen başkan Ali Koç, “Gitmesine çok üzüldüm. Böyle olsun istemezdik, çok karakterli bir oyuncu ancak sakatlığı nüksetti ve ne yazık ki kendisinden bir türlü istediğimiz verimi alamadık.” şeklinde konuştu.