Ana sayfa Son Dakika Ethereum Geçen Hafta Yüksekleri Test Ettikten Sonra Düştü

Ethereum Geçen Hafta Yüksekleri Test Ettikten Sonra Düştü

blank

Sadece on gün önce 4000.00 seviyesinin yakınından geçtikten ve spekülatörlerin Mayıs ayında tırmanan değer zirvesi hakkında düşünmesine neden olduktan sonra, ETH/USD değerinde daha düşük bir kayma yeteneği gösterdi. Fiyatlardaki oldukça hızlı düşüş, spekülatörler için büyük bir sürpriz olmamalıdır. Bir tüccar, Ethereum aracılığıyla muhteşem yeni zirveler vizyonuna sahip olsa bile, kripto para piyasasının bir öğrencisiyse, manzaranın sık görülen bir parçası olan aşağı doğru oldukça vahşi geri dönüşlerin olduğunu kabul etmelidir.

Teknik olarak, ETH/USD, geniş kripto para piyasasının Mayıs ortasından ayın 20’sine kadar sergilenen değerlerde oldukça dik bir düşüşün acısını gidermeye başlamasının ardından Temmuz ayının üçüncü haftasından bu yana çok sağlam bir yükseliş koşusu yaşadı. Temmuz. Son on günlük alım satımda, ETH/USD 3 Eylül’de yaklaşık 4025.00’lik bir zirve ve 7 Eylül’de neredeyse 3010.00’lik bir düşük seviye görmeyi başardı.

blank

ETH/USD kesinlikle yaklaşık bir hafta önce görülen en düşük seviyelerin üzerinde işlem görürken, bu düşük derinlik bir ani çöküş olarak tanımlanabilecek bir şeyle vuruldu. Teknik olarak, bu işaretin üzerinde işlem yapma yeteneği o kadar etkileyici değil ve aslında düşüş spekülatörlerinin ETH/USD’de daha fazla zayıflığın belirgin olacağına inanırlarsa hedeflemeye çalışabilecekleri destek seviyelerine ilişkin rahatsız edici bir uyarı olabilir.

ETH/USD bu hafta başlarken oldukça ilgi çekici ve belki de tehlikeli bir ticaret ortamında. Teknik olarak, ETH/USD’nin 3300.00 kavşağına girebilmesi ve yukarıdaki değerleri koruyabilmesi, daha yüksek bir dönüşün ivme kazanacağına ve Temmuz ayının sonundan bu yana görülen yükseliş eğiliminin yeniden alevleneceğine inanan alıcıları motive etmeye yardımcı olması gerekiyor.

Bununla birlikte, ETH/USD mevcut fiyatını sürdüremezse ve 3250,00 oranı yakınında desteğe meydan okumaya başlarsa ve ardından 3215.00 seviyesine düşerse, satıcılar şimdi daha düşük kavşakları hedeflemek için doğru zaman olduğuna ikna olabilirler. Kısa vadeli yatırımcıların risk alma taktiklerini akıllıca kullanmaları gerekir. Spekülatörler geçen hafta kanıttaki düşüşün devam edip etmeyeceğini merak ederken, geniş kripto para birimi içindeki duyarlılık, gerginlik belirtileri gösteriyor. Teknik olarak ETH/USD’nin aşağı doğru hareket etmek için ek alana sahip olacağına inanan tüccarlar, 3290,00 ila 3275.00 seviyelerinde satıcı olmak ve mevcut desteğin yakınında kar almak isteyebilirler.

Ethereum Kısa Vadeli Görünüm

Akım Direnci: 3353.00

Mevcut Destek: 3215.00

Yüksek Hedef: 3494.00

Düşük Hedef: 3055.00