Ana sayfa Fenerbahçe Emre Belözoğlu Taraftara Teşekkür Etti

Emre Belözoğlu Taraftara Teşekkür Etti

Emre Belözoğlu
Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu yaptığı paylaşımla Fenerbahçe taraftarına teşekkür etti. Farklı dönemlerde uzun yıllar Fenerbahçe forması giyen ve futbolu burada bırakırım. Belözoğlu, Fenerbahçe’nin rakibi olarak ilk teknik direktörlük maçına çıktı. Kadıköy’de oynanan mücadelede Başakşehir 1-0 kazandı. Bu mücadele öncesinde Emre Belözoğlu Fenerbahçeli olduğunu belirterek. ”Fakat bu akşam Başakşehir için elinden geleni yapmak zorundayız” dedi. Fenerbahçe taraftarları. Maç öncesinde Emre Belözoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundu. Bununla beraber maçın son anlarında da yine taraftarlar Emre Belözoğlu’na sevgilerini belirttiler. Maç sonrasında da Belözoğlu yine taraftarlardan sevgi dolu tezahüratlar aldı. Ayrıca Belözoğlu, böylece teknik direktör olarak ilk kez rakip takım da geldiği Kadıköy’de ilk galibiyetini almış oldu.

Emre Belözoğlu, Taraftarın Kendisine Gösterdiği İlgiden Memnun Kaldı

Kendisine taraftarının gösterdiği ilgiden memnun kalan Emre Belözoğlu bu konu hakkında paylaşım yaptı. Maç sırasında kendisine yapılan tezahüratlara karşılık olarak elini kaldırırken, bir fotoğrafı çekilen Belözoğlu bu fotoğrafı paylaştı. Daha sonrasında bu fotoğrafın altına yazılan yorumlarda Belözoğlu birçok taraftardan beğeni aldı.

Fenerbahçe’de futbolu bıraktıktan sonra teknik kadroda yer alan Belözoğlu, daha sonrasında takımın başına geçti. Erol Bulut ile yolları ayıran yönetim, geçen sezon Fenerbahçe’nin başına Emre Belözoğlu’na getirdi. Takımın kötü bir noktadan alarak zirveye çıkartan Emre Belözoğlu, genellikle başarılı bir performans çizdi. Fakat son iç saha maçında Sivasspor’a kaybederek şampiyonluğu da kaybetmesi üzerine Emre Belözoğlu’yla devam edilmedi. Geçtiğimiz sezonun son bölümlerinde Fenerbahçe’yi çalıştıran teknik direktör. Daha sonra sezon başında herhangi bir takımla anlaşma. Fakat Başakşehir’in sezon başından itibaren kötü gidişat göstermesi üzerine takımın başınaBelözoğlu getirildi. Daha sonrasında Medipol Başakşehir takımı hızlı bir yükselişe geçerek küme düşme hattından kurtuldu ve üst sıralarda kendine yer buldu.