Ana sayfa Son Dakika Dünya Bu Futbolcuyu Konuşuyor! Hakemin Kafasını Tekmeledi

Dünya Bu Futbolcuyu Konuşuyor! Hakemin Kafasını Tekmeledi

blank

Trfutbol.com – Dünya Bu Futbolcuyu Konuşuyor! Hakemin Kafasını Tekmeledi. Brezilya 2. Ligi’nde dün gece yaşanan olay kan dondurdu. Sao Paulo – Guarani RS maçında William Ribeiro, faul çalan hakem Rodrigo Crivellaro’yu kafasına tekmeledi.

Brezilya 2. Ligi’nde dün akşam oynanan Sao Paulo – Guarani RS maçında korku dolu anlar yaşandı. Karşılaşmanın 15. dakikasında hakem Rodrigo Crivellaro bir pozisyonda faul kararı verdi. Hakemin kararına kızan 30 yaşındaki Sao Paulo oyuncusu William Ribeiro ilk kez hakeme çelme taktı. Daha sonra yere düşen hakemin kafasına tekme atan Ribeiro, diğer oyuncular tarafından uzaklaştırıldı. Crivellaro’ya ilk müdahale sahada yapılırken, vurulan hakemin bilincinin kapalı olduğu görüldü.

Faul çalan hakemin kafasını tekmeledi

Sao Paulo-RS’den oyuncu Willian Ribeiro, geçen Pazartesi günü Gaucho Şampiyonası’nın A2 serisinde Guarani-RS’ye karşı oynanan maçta hakem Rodrigo Crivellaro’nun kafasının arkasını tekmeledikten sonra cezaevine götürüldü. . Sporcu nitelikli kasten adam öldürmeye teşebbüsten suçlandı (öldürme niyeti olduğunda), “yargıç” bilincini kaybetti ve tıbbi gözlem altında tutuluyor. Olayın ardından maç durduruldu ve askıya alındı.

Maç FGF TV’de yayınlandı ve görüntülere göre sporcu sarı kart gördükten sonra sinirlendi ve hakemi itti. Yargıç zaten düştükten sonra, Willian onu kafasına tekmeledi, bu da ambulansla ilgilenmesi gereken Rodrigo Crivellaro’yu üzdü. Hastaneye götürüldü, iyi, ancak ertesi gün görülmesi gerekecek.