Ana sayfa Beşiktaş Beşiktaş Israrla Kaan Ayhan’ı İstiyor

Beşiktaş Israrla Kaan Ayhan’ı İstiyor

blank

Milli takımda da oynayan, İtalya Seri A ekiplerinden Sassuolo forması giyen Kaan Ayhan, Beşiktaş’ın gündeminden düşmüyor. savunmada gözle görülen sıkıtılar yaşayan kara kartal, ara transfer döneminde milli stoper Kaan Ayhan’ı renklerine bağlamak istiyor.

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara erkenden başlayan Beşiktaş Yönetimi, öncelikli hedefleri arasına Kaan Ayhan’ı da ekledi. Geçen sezon başında kulübü Sassuolo’yu bu transfer için ikna edemeyen Siyah- Beyazlılar, Ocak ayında yeni bir atak başlatacak. Beşiktaşlı idarecilerin transfer için anlaşma sağladığı A Milli savunmacı çin satın alma opsiyonlu kiralama formülünü devreye sokacağı öğrenildi. Sezon başına göre önerisini güncelleyecek olan Kara Kartal, bu kez işi bitirmeyi hedefliyor.

Kadroya ikinci joker!

Stoper hattına ek olarak sağ bek ve ön libero hattında da görev yapabilen Kaan Ayhan, eğer Kartal olursa ikinci bir Necip Uysal olacak! Beşiktaş’ın tecrübeli ön liberosu Necip Uysal da joker özelliği bulunması sebebiyle aynı Kaan gibi 3 farklı yerde de forma giyebiliyor.