Arda Artık Saha Kenarında Görev Yapacak

0

Türk futbolunun ve Galatasaray’ın son zamanlarda yetiştirdiği önemli futbolculardan biri ola Arda Turan artık futbolcu olarak saha içinde değil, Fatih Terim’in yardımcısı olarak saha kenarında görev almaya devam edecek. Sözleşmesi sezon sonunda biten Arda Turan’ın sezon sonunda aktif futbol hayatına veda edeceği söyleniyor.

Galatasaray’ın tecrübeli oyuncusu Arda Turan hakkında hocası Fatih Terim önümüzdeki sezonla ilgili kararını verdi. Bu sezonun sonunda sözleşmesi son bulacak olan Arda Turan, Galatasaray’ın başarısı için, saha kenarında çalışmaya devam edecek. Futbolculuk kariyerine son vereceği söylenen Arda Turan, Fatih Terim’in yardımcısı olarak antrenörlük kariyerine başlayacak.

Arda Turan Antrenörlük Kariyerine Başlayacak

Galatasaray altyapısından yetişen ve dünyanın en iyi takımlarından biri olan Barcelona forması giyen Arda Turan, yeniden yuvaya dönmüş ve yeniden Galatasaray forması giymeye başlamıştı. Bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Arda Turan’ın kariyerine nasıl devam edeceğine dair karar verildi. Arda Turan, önümüzdeki sezon saha kenarında Fatih Terim’in yardımcısı olarak görev alacak.

34 yaşındaki milli futbolcumuz Arda Turan, kariyeri başarılarla dolu bir futbolcu. İspanya’nın üst düzey takımlarından Atletico Madrid ve Barcelona formaları giyen Arda, önümüzdeki sezon aktif futbolculuk hayatına son verecek. Fatih Terim’in de verdiği kararla birlikte antrenörlük kariyerine adım atacak olan Arda Turan, yine altyapısından yetiştiği Galatasaray çatısı altında kalacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.