A Milli Takım, Cebelitarık maçı hazırlıklarına başladı

0

Trfutbol.com – Son dakika haberi A Milli Futbol Takımı, Cebelitarık maçı için hazırlıklara başladı. Dün akşam son dakikada gelen frikik golü ile sahamızda mutlak galibiyet parolası ile çıktığımız maçtan berabere bitirmemizin ardından yeni hazırlıklara başlandı.

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Eleme Grubu G’de 4 Eylül Cumartesi günü Cebelitarık ile yapacağı deplasman maçının hazırlıklarına başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Karadağ maçında ilk 11’e giren 11 futbolcu, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Antrenman Tesisleri’nde düzenlenen antrenmanda birer gol kaydetti. basın. Salonda fizyoterapist eşliğinde rejenerasyon eğitimi. Diğer oyuncular çift gollü bir maç oynadı.

Ay-yıldızlı takıma katılan Halil Dervişoğlu da antrenmanda yer aldı.

Eğitime TFF Başkanı Nihat Özdemir, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Çağlar ve Selim Soydan ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da katıldı.

Milli Takım konvoyu bugün İspanya’nın Malaga kentinde düzenlenecek Cebelitarık maçı için uçakla hareket edecek. Konvoy daha sonra karayoluyla Cadiz’de konaklayacakları otele gidecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.